A tohle jsem já


Ještě jednou vás vítám na svých stránkách, jsem moc ráda, že jste si na nás našli čas. Jmenuji se Gabriela Richterová a zvířátka miluji již od dětství. Mými prvními chovanci byli hlemýždi, slimáci z lesa a čolci z nedalekého rybníčku (ti mi však brzy utekli). Později mi naši dovolili kocoura, morčata, křečíky a králíka. Ovšem naplno mohla moje chovatelská vášeň propuknout až tehdy, když jsem opustila rodný domov a město. Dostala jsem se do Prahy, což byla pro mě výhoda, protože tady je velice snadné získat nějaká ta zvířátka. Ze všeho nejraději mám hlodavce (proto také tyto stránky), ale líbí se mi všichni živí tvorové, kromě hlodavců s námi v současnosti bydlí také zlatohlávci, kudlanky, oblovky a mnohonožky.


Za nejkrásnější považuji zvířata taková, jak je stvořila příroda. Proto také dávám přednost hlodavcům "exotickým", tedy těm, kteří ještě nejsou domestikováni a vyskytují se v téměř nezměněné původní podobě. Nejsem také příznivcem nejrůznějších výstav, přehlídek a standardů hlodavců, proto se zde nedozvíte žádné podrobné informace o barvách nebo typech srsti, mým jediným cílem je  aby se moje zvířata měla dobře.

Za týrání považuji všechna zvířata bez srsti, potkany bez ocasu, myši tanečnice a podobné zvrhlosti. Je to samozřejmě jen můj názor, nikomu ho nevnucuji, ale chci, aby bylo jasné, že něco takového na mých stránkách nenajdete. Hlavní jsou pro mě zvířata zdravá a šťastná, nezáleží na tom, jestli mají rodokmen nebo nějakou vzácnou barvu. 


Budou-li se vám tyto stránky líbit nebo naopak budete-li mít jakékoli připomínky, ale i dotazy nebo nápady, jak stránky vylepšit, budu se těšit, když mi napíšete na rodentia@atlas.cz


 

 

n>

 

tml>